گوگل اولین فروشگاه فیزیکی خود را در تابستان امسال در نیویورک افتتاح می کند

تاریخ خبر: 1400/3/10

گوگل اولین فروشگاه فیزیکی خود را در تابستان امسال در نیویورک افتتاح می کند

این شرکت قصد دارد در تابستان امسال در محله چلسی شهر نیویورک خرده فروشی باز کند. با ارائه فضایی که می توانید محصولات سخت افزاری Google را به صورت حضوری امتحان کنید ، آماده است که مشابه فروشگاه Apple باشد.
 
این شرکت در اطلاعیه روز پنجشنبه گفت: "در فروشگاه Google ، مشتریان می توانند محصولات گسترده ای را كه از طرف Google ساخته شده است ، از تلفن های Pixel گرفته تا محصولات Nest ، دستگاه های Fitbit تا Pixelbooks و موارد دیگر ، مرور و خریداری كنند ." 
 
این فروشگاه همچنین مقصدی خواهد بود كه مشتریان می توانند سفارشات انجام شده در فروشگاه آنلاین شركت را تحویل بگیرند . علاوه بر این ، فروشگاه تعمیرات محصول ، کمک به عیب یابی و "کارگاه های آموزشی" را ارائه می دهد که در طول سال میزبان آنها خواهد بود. 
 
گوگل گفت که منهتن را برای فروشگاه انتخاب کرده است زیرا در حال حاضر یک پردیس شرکت در منطقه چلسی دارد. در سال 2018، آن را صرف بیش از 2 میلیارد $ برای به دست آوردن چلسی بازار است. این شرکت همچنین اشاره کرد که در صورت موفقیت اولین فروشگاه می تواند مکان های خرده فروشی بیشتری ایجاد کند. 
 
گوگل گفت: "ما مشتاقانه منتظر ملاقات بسیاری از مشتریان خود و شنیدن بازخورد آنها در مورد فروشگاه هستیم ، بنابراین می توانیم به بررسی و آزمایش امکانات فضای خرده فروشی فیزیکی و ایجاد تجربه بپردازیم." 
 
این شرکت همچنین فروشگاه نیویورک را با در نظر گرفتن COVID-19 طراحی کرده است. در این بخش آمده است: "ماسک ، سرویس بهداشتی و فاصله اجتماعی در Google Store مورد نیاز است و ما همه فضاها را چندین بار در روز تمیز خواهیم کرد." "تعداد مهمانان داخل محدود خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که مشتریان ما در طول خرید خود احساس امنیت می کنند و گزینه های آسان وانت نیز در دسترس خواهد بود."
 
چند سال پیش، گوگل ایجاد موقت "پاپ آپ" مغازه ها در شیکاگو، نیویورک و لس آنجلس، مشتریان را قادر محلی را امتحان کنید محصولات Google. این فروشگاه همچنین چندین فروشگاه درون فروشگاهی در خارج از کشور داشت ، از جمله یکی از فروشگاه های Currys PC World در Tottenham Court Road لندن. Google همچنین برخی از مکانهای کوتاه مدت امتحان و وانت را برای Google Glass در سال 2014 در نظر گرفته است. بارج مرموز سانفرانسیسکو را به یاد می آورید ؟
 
در سال 2018 ، شیکاگو تریبون گزارش داد که Google در حال ایجاد اولین فروشگاه فیزیکی خود در این شهر است ، اما بعدا این شرکت از این معامله عقب نشینی کرد.
 
این خبر در حالی منتشر می شود که اپل 20 سال از فروشگاه های خرده فروشی خود را جشن می گیرد. "هر بار كه به یكی از فروشگاههای خود در سراسر دنیا مراجعه می كنم ، احساس انرژی ویژه تیمهای ما ، خلاقیت مشتریان و نحوه تولید محصولات ما به آنها می شود تا دنیا را تغییر دهند. این 20 سال آینده است!" مدیر عامل شرکت اپل ، تیم کوک این هفته توییت کرد.
 
مایکروسافت تلاش خود را در فروشگاه های فیزیکی نیز انجام داد و در سال 2015 یک فروشگاه گل سرسبد در خیابان پنجم نیویورک افتتاح کرد ، درست در خیابان از ویترین فروشگاه "مکعب" پرچمدار خود اپل. با افتتاح بیش از 100 فروشگاه ادامه خواهد یافت ، اما همه گیری مایکروسافت باعث شد تا در تابستان سال گذشته همه مکانهای خرده فروشی خود را به جز چهار مورد تعطیل کند . فروشگاه های لندن ، شهر نیویورک ، سیدنی و دانشگاه ردموند به مراکز تجربه مایکروسافت تبدیل شدند.