جدیدترین پرینتر لیزری رنگی کانن Canon LBP623Cdw

تاریخ خبر: 1399/11/15

جدیدترین پرینتر لیزری رنگی کانن Canon LBP623Cdw

شرکت کانن پرینتر جدیدی را وارد بازار ماشین های اداری کرد. این پرینتر رنگی و تک کاره می باشد که از امکانات و سرعت خوبی برخوردار می باشد. مدل این پرینتر لیزری رنگی کانن Canon i-SENSYS LBP 623Cdw نام دارد. و در این بخش به نقد و بررسی کلی این چاپگر رنگی جدید می پردازیم.
امنیت به صورت استاندارد
آدرس های سری Canon i-SENSYS LBP623 نگرانی های امنیتی با درج سند PIN عملکرد انتشار که اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر آسانتر شود.
کنترل مواد محرمانه
اتصال تلفن همراه
اتصال به تلفن همراه برای مشاغل کوچک ضروری است
مالکان و تاجران باید بتوانند برای چاپ بدون توجه به جایی که آنها هستند از پرینتر خود استفاده کنند. پرینتر رنگی کانن i-SENSYS LBP623 از چاپ بدون سیم پشتیبانی می کند.
پرینتر رنگی Canon LBP623Cdw گزینه های اتصال تلفن همراه از جمله AirPrint Apple و Mopria Android را پشتیبانی می کنند. آنجا همچنین طیف وسیعی از ابزارها و گزینه ها برای تقویت است چاپ از طریق تلفن همراه از چاپگر Canon در دسترس است
بدون هیچ ارتباط کابلی به راحتی از تلفن هوشمند خود پرینت بگیرید.
اتصال (LBP623Cdw) ، که میهمانان را قادر می سازد برای چاپ بدون نیاز به دسترسی به شبکه ، انعطاف پذیری و چابکی بیشتر حتی در حالی که رسیدگی به نگرانی های امنیتی نیز وجود دارد.
افزایش بهره وری سرعت چاپ
از ویژگی های دیگر پرینتر رنگی کانن Canon i-SENSYS LBP623 می توان به سرعت ایده آل آن اشاره کرد. پرینتر لیزری کانن LBP623Cdw می تواند تا 21 برگ سایز A4 خروجی داشته باشد چاپ 21 صفحه در هر دقیقه. چاپ دو طرفه به صورت خودکار نیز از دیگر ویژگی های پرینتر رنگی 623 کانن می باشد که به عنوان استاندارد در مدل LBP623Cdw ، ارائه می شود
افزایش سطح بهره وری
عملکرد با کیفیت بالا، مهم نیست که چه چیزی چاپ می کنید ، چه فاکتور فروش ، کاتالوگ محصولات خود، برگه های اداری یا یک سند کوچک برای استفاده داخلی ،i-SENSYS LBP623  شما را تضمین می کند. چاپ ها همیشه از بالاترین کیفیت برخور باشند و به خود می بالند رنگهایی که به لطف بهبود یافته واقعاً طنین انداز هستند.