صفحه نمایش قابل حمل برای Xbox

تاریخ خبر: 1400/4/21

صفحه نمایش قابل حمل برای Xbox

جدیدترین کنسول های Xbox قابل حمل نیستند ، اما این امر باعث نشده است که یک شرکت استرالیایی با طراحی یک صفحه نمایش یکپارچه ، Xbox Series S را قابل حمل تر کند.
همانطور که VGC گزارش می دهد ، سازنده استارت آپی و لوازم جانبی بازی استرالیایی UPspec Gaming ماه گذشته xScreen خود را برای سری S اعلام کرد و چهارشنبه Kickstarter را برای آن راه اندازی کرد . این صفحه نمایش فقط 20 دقیقه طول کشید تا به هدف تأمین مالی خود برسد ، اما دقیقاً با هدف کمتر از 10000 دلار نبود. در زمان نوشتن مقاله ، 424 پشتیبان بیش از 66000 دلار جمع آوری کرده اند.
 
 
xScreen مطلوب است زیرا بدون نیاز به تغییر کنسول ، نمایشی به Xbox Series S اضافه می کند. همچنین نیاز به کابل HDMI و کابل برق نمایشگر را برطرف می کند ، در عین حال بسته می شود تا حمل و نقل آسان باشد. این تنها یک صفحه نمایش 11.6 اینچی است اما خروجی 1080p در 60 هرتز را ارائه می دهد. بر اساس تعداد پشتیبان های این Kickstarter فقط در طی دو روز ، به وضوح برای بسیاری از دارندگان سری S به اندازه کافی خوب است.
exp-player-logo
ادامه مطلب
Read More
 
هنگامی که در صف قرار گرفتید و درگاه های USB و HDMI را وارد کردید ، xScreen با استفاده از قفل کناری به کنسول متصل می شود. سپس فقط کابل برق سری S را وصل کنید و خروجی xScreen باید به طور خودکار کار کند. همچنین بلندگوها و کنترل های استریو یکپارچه برای تنظیم میزان صدا ، روشنایی و سایر تنظیمات صفحه در xScreen وجود دارد.
 
برای تأمین امنیت xScreen ، پشتیبانان باید 219 دلار تعهد کنند و انتظار دارند که آن را در ژانویه سال آینده دریافت کنند. اگر سریع باشید هنوز شکافهای اولیه پرنده باقی مانده که 20٪ تخفیف در قیمت نمایشگر (196 دلار) ارائه می دهند. در نهایت xScreen به قیمت کامل 250 دلار خود بازمی گردد.