پرینتر سازمانی و اداری اچ پی با قابلیت چاپ دورو و شبکه مدل HP M712dn

تاریخ مقاله: 1400/1/11

پرینتر سازمانی و اداری اچ پی با قابلیت چاپ دورو و شبکه مدل HP M712dn

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP m712dn پرینتری بسیار قوی است که بیشتر مناسب برای کارها و امور اداری است البته برای سازمان ها هم می توان از آن استفاده نمود. پرینتر لیزری اچ پی M712dn دارای وزن تقریبا 45 کیلوگرم می باشد که تقریبا سنگین می باشد و رنگ بدنه ی آن ادغامی از طوسی و نوک مدادی است.
 
درادامه معرفی پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP m712dn باید گفت که نقطه قوتی که دارد سرعت بسیار بالای آن است. پرینتر اچ پی 712dn دارای سرعت 40 برگ در دقیقه می باشد.هم چنین این پرینتر لیزری تک کاره مشکی از پورت های اتصالی ، پورت USB 2.0 و پورت شبکه برخوردار می باشد .
 
پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP m712dn نسل جدید  پرینتر تک کاره لیزری HP M706N است که علاوه بر قابلیت هایی که این پرینتر دارد می توان به قابلیت چاپ دورو هم اشاره کرد که پرینتر لیزری m712dn دارد.
 
پس قبل از خرید می توانید قیمت پرینتر اچ پی m712dn را با پرینتر مشابه آن مقایسه کنید.حداکثر سایز پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP m712dn سایز A3 است و ظرفیت سینی کاغذ 600 برگی دارد.
 
قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP m712dn بیشتر مورد توجه اداره ها و سازمان هاست. پرینتر تک کاره HP m712dn همان طور هم که گفته شد یک پرینتر بسیار قدرتمند است که با این نقطه قوت توان کار ماهیانه 100.000 برگ در ماه را دارد.این پرینتر دارای صفحه نمایش LCD است و قابلیت اتصال به بلوتوث را هم دارد.
 
پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP m712dn همانند سایر پرینترهای لیزری اچ پی البته از نوع پرینترهای لیزری تک کاره دارای یک عدد کارتریج لیزری مشکی است.
 
شماره کارتریج این پرینتر لیزری ،HP 14A است.لازم به ذکر است که کارتریج پرینتر HP M712DN بسیار بزرگ است و کارکرد ماهیانه 10.000 برگ را دارد.
 
کارتریج و مواد مصرفی پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP m712dn نیز جزء خدمات فروش پرینتر ها بشمار می آید. کارتریج 14a اچ پی همیشه در دسترس است و کاربران از نظر تهیه و جایگزین کردن این قطعات نگرانی نداشته باشند.
 
پرینت های سیاه و سفید در مقادیر بالا بر روی سایزهای مختلف کاغذ تا A3 را برای شما ممکن می سازد.
 
با خرید پرینتر لیزری تک کاره اچ پی m712dn قابلیت های این پرینتر را با HP FutureSmart Firmware ارتقا دهید.