پرینتر لیزری اچ پی 401dn

تاریخ خبر: 1400/5/9

پرینتر لیزری اچ پی 401dn

پرینتر اچ پی 401dn، پرینتر تک رنگ لیزری که با ابعاد کوچک خود و کیفیت و کارایی بسیار خوب، مورد انتخاب بسیاری از کاربران جهت استفاده در محل کار است. این پرینتر از جهات بسیاری محبوب کاربران شده است.
 
سرعت 35 برگ در صفحه و رزولوش 1200*1200 مشخصات بسیار خوبی برای این پرینتر لیزری هستند که برای محل کار یا شرکت کاملا مناسب است.
 
از جمله خصوصیات خوب این پرینتر، مقاومت بالای آن است. قابلیت های آن برای استفاده در منزل کمی زیاد است. این پرینتر مجهز به پورت usb 2.0 بوده و صفحه نمایش ندارد ولی انجام تنظیمات آن بسیار ساده است.
 
می توان آن را در شبکه به اشتراک گذاشت که این قابلیت حتی برای رایانه های Mac نیز وجود دارد. توان کار ماهیانه آن نیز تا 20.000 برگ در ماه می تواند باشد که عملکرد فوق العاده ای است.
 
تمامی مواد مصرفی پرینتر تک کاره لیزری HP M401dn از جمله برد، فیوزینگ و ... در بازار در دسترس هستند. کارتریج این دستگاه مدل 80Aبوده و در دو نوع طرح و فابریک در بازار می توان آن را یافت.
 
کارتریج های فابریک آن کمی گران قیمت هستند ولی کارتریج های طرح آن نیز در بازار با قیمت مناسب تر وجود دارند. امکان خرید این کارتریج ها از طریق همین سایت نیز امکان پذیر است.
 
سرعت 35 برگ در صفحه و رزولوش 1200*1200 مشخصات بسیار خوبی برای این پرینتر هستند که برای محل کار یا شرکت کاملا مناسب است.