پرینتر اپسون L1800

تاریخ مقاله: 1394/7/4

پرینتر اپسون L1800

اگر به دنبال یک چاپگر جوهر افشان 6 رنگ با کیفیت عالی هستید پرینتر اپسون ال 1800 گزینه مناسبی می باشد و تانک جوهری که برای این پرینتر طراحی شده سبب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد

پرینتری در سایز A3 با امکان چاپ بدون حاشیه

  • پرینتر ال 1800 این امکان را فراهم خواهد کرد که پرینت تمام صفحه و بدون حاشیه داشته باشید. این چاپگر A3 دارای کیفیت چاپ بالا و پرینت رنگ فوق العاده بوده که برای طراحان حرفه ای که کار گرافیکی انجام می دهند گزینه مناسبی می باشد

 

صرفه جویی در هزینه و عملکرد عالی

  • ظرفیت بالای تانک جوهر که با پر کردن جوهر شارژ می شود و نیازی به تعویض کارتریج در این مدل چاپگر وجود ندارد.مخزن جوهر Epson L800 دارای 6 رنگ بوده که دو رنگ آن فوتو می باشد و باعث بالا رفتن کیفت چاپ می شود.

 

رزولوشن بالا و کیفیت چاپ بی نظیر

  • طراحی شده برای چاپ با طول عمر و کیفیت بالا.هد پرینتر اپسون L800 دارای تکنولوژی میکروپیزو بوده که نه تنها در چاپ بسیار قابل اعتماد است بلکه وضوح بسیار بالایی ارائه خواهد داد.رزولوشن 5760 Dpi که چاپگر ال 800 ارائه می دهد به کمک 6 رنگ جوهر و جوهرهای اورجینال است که همراه دستگاه به فروش می رسد.

 

طراحی شده برای بهره وری بالا

  • پرینتر l800 دارای سرعت چاپ مقول بوده که تعداد 15 برگ در دقیقه پرینت خواهد گرفت وهر عکس در 45 ثانیه چاپ خواهد شد.

 

انعطاف پذیری کاغذ

  • امکان پرینت در سایز های مختلف که ماکسمیم سایز این چاپگر رنگی A3 بوده و همچننین امکان پرینت روی کاغذ های 10*15 را نیز برای شما فراهم خواهد کرد.

 

دارای یک سال گارانتی

 

  • بدون نگرانی با یک سال خدمات گارانتی و یا 9000 برگ پرینت که تا فرارسیدن مدت اعتبار گارانتی یا تعداد برگ چاپ شده نگرانی برای تعمیر دستگاه وجود نخواهد داشت.

 

راه اندازی بدون هیچ زحمتی

  • سیستم تانک جوهر این پرینتر اپسون اورجینال و اصلی می باشد و بدون هیچ زحمتی جوهر های آن شارژ خواهد شد. مسیرهای جوهری برای این چاپگر در نظر گرفته شده است که جوهرها را به سمت هد هدایت کرده و نیازی به نصب و راه اندازی توسط افراد متخصص نمی باشد.

     

 

چاپگری ارزشمند و کیفیت درخشان

  • جوهرهایی که همراه پرینتر ارائه می شود اصلی و اورجینال بوده و به صورت پلمپ داخل کارتن دستگاه می باشد و محتویات جوهر داخل آن کاملا" کارشناسی شده ودارای کیفیت فوق العاده می باشند