جدیدترین پرینتر چهارکاره لیزری رنگی سامسونگ

جدیدترین پرینتر چهارکاره لیزری رنگی سامسونگ

1394/8/24

نام نویسنده فروش پرینتر

یک دستگاه فتوکپی قدرتمند با سرعت چاپ بالا و امکان کپی ، اسکن ، پرینت و فکس به صورت تمام رنگی همه در یک ماشین اداری مدل Samsung C9352NA

ظرفیت کاغذ و قابلیت های پایان کار بالا

اعضای یک گروه کاری می توانند کار بر روی انواع مختلف اسناد را با کمک قابلیت های فینیشر اختیاری 1,250 / 3,250 (پانچ کردن و ایجاد بروشور)، منگنه کردن و تا زدن به راحتی به پایان برسانند. استفاده کنندگان می توانند به اختیار خود تغذیه کننده دو کاسته (DCF) یا تغذیه کننده با ظرفیت بالا (HCF) را انتخاب نمایند.

پشتیبانی از کاغذهای چاپ متعدد از جمله بنرهاc

پشتیبانی از کاغذهای چاپ متعدد از جمله بنرها

پرینترهای چند کاره MultiXpress C9352NA طیف گسترده ای از کاغذهای چاپ را پشتیبانی می کنند. پرینترهای چند کاره با قابلیت چاپ A3 گسترده ترین طیف وزن کاغذ چاپ را می پذیرند. یک سینی چند منظوره پاکت های با عرض مختلف، کاغذهای ضخیم و سایر انواع کاغذهای خاص را پشتیبانی می نماید. علاوه بر این، پرینترهای چند کاره می توانند بنرهایی با حداکثر ابعاد احمد 320 × 1200 میلیمتر (12.6 × 47.2 اینچ) را نیز پشتیبانی نمایند.
بهبود عملکرد با قدرت دو برابر این دستگاه

بهبود عملکرد با قدرت دو برابر این دستگاه

The MultiXpress C9352NA enhance office productivity with faster printing and scanning capabilities, powered by a fully integrated Samsung 1 GHz dual-core processor. Large print and copy jobs are easier to manage, and scanning throughput is increased. The dual-core processor performs printing tasks faster than a conventional praocessor, enabling employees to focus on core work activities.
از کیفیت بالای کارهای چاپی خود لذت ببرید

از کیفیت بالای کارهای چاپی خود لذت ببرید

تکنولوژی منحصر به فرد ReCP (موتور تصویر پرداز برای چاپ صفحات شفاف) سامسونگ و dpi بالا تا حداکثر 600 x 600 x 4، کیفیت کلی کار را افزایش می دهد و با بهبود وضوح چاپ رنگی کارهایتان را در نهایت کیفیت تهیه می کند. این تکنولوژی فوکوس نوشته ها و محتویات گرافیکی را به طور خودکار تصحیح می کند و با همپوشانی اشیاء توپر فواصل سفید توخالی بین آنها را از بین می برد.
با تونر پلیمریزه دیگر کارهای چاپی کمرنگ نخواهند شد

با تونر پلیمریزه دیگر کارهای چاپی کمرنگ نخواهند شد

تونر پلیمریزه سامسونگ ذرات یکدست تر و ریزتر در مقایسه با تونرهای معمولی ایجاد می کند. کارهای چاپی از خطوط متمایزتر و رنگ های عمیق تر برخوردارند و صفحات کمتر کج و معوج می شوند. علاوه بر این، محتوای مومی بالای این تونر، برق و جلای تصاویر را دو چندان می سازد و با جلوگیری از کمرنگ شدن ناخواسته تصویر، از کمرنگ شدن نوشته ها و تصاویر اسناد جلوگیری می کند.
مصرف برق پایین

مصرف برق پایین

بوردها و چیپ های ترکیبی دستگاه که یک «بورد همه کاره» ایجاد می نمایند، با کاهش دادن تعداد قطعات پیچیده دفعات بروز مشکل سیستم را کاهش می دهند. این بورد همه کاره با کاستن از نیاز قطعات مختلف به انرژی، میزان مجموع مصرف برق دستگاه را کاهش می دهد. این بورد همه کاره طی آزمایش‌های صورت گرفته داخل شرکت حین مقایسه با یک بورد معمولی مصرف برق معمول دستگاه (TEC) را تا 44.2 درصد کاهش می دهد. تکنولوژی «سیستم ترکیب سریع سامسونگ» (Samsung Instant Fusing System) کمک می کند چاپ و کپی را با سرعت بیشتری انجام دهید. علاوه بر این، تکنولوژی IFS با کاهش مصرف انرژی مجموع هزینه‌های عملیاتی را نیز کاهش می دهد. به‌کارگیری قابلیت‌های «بورد همه کاره»، IFS و تونر پلیمریزه در کنار یکدیگر به کاهش هزینه های شرکت منجر خواهد شد.
کاهش زمان بیکاری دستگاه به منظور تعمیر و نگهداری

کاهش زمان بیکاری دستگاه به منظور تعمیر و نگهداری

کاهش زمان های نصب و تعمیر و نگهداری به کسب و کارهای مختلف کمک می کند کارها را به موقع آماده کرده و تحویل دهند. امکان تعویض تونر پرینترهای MultiXpres C9352NA نیز جهت سهولت کار با آن مهیا می باشد. علاوه بر این، کاربران دستگاه می توانند بدون نیاز به تماس با خدمات تعمیر و نگهداری شخصاً مشکل گیر کردن کاغذ دستگاه را برطرف نمایند. تعویض قطعات با دفعات سرویس بالا (HFSI) از قبیل فیوزرها، غلتک ها و واحدهای انتقال عکس (ITU) به مراحل کمتری نیاز خواهد داشت. مراحل تعمیر و نگهداری کمتر به معنای آماده شدن سریعتر دستگاه جهت استفاده مجدد می باشد.
صرفه جویی های ساده با لمس یک دکمه

صرفه جویی های ساده با لمس یک دکمه

کسب و کارهای مختلف می توانند با انتخاب «حالت اکو» که یک ویژگی صرفه جویی انرژی است با کاهش میزان مصرف برق و کاغذ، در هزینه های خود نیز به راحتی صرفه جویی نمایند. کاربران می توانند به راحتی و صرفاً با فشار یک دکمه اکو در پرینتر چندکاره، پرینت های خود را به صورت دو صفحه یا چهار صفحه در یک صفحه واحد و یا دورو انجام دهند. علاوه بر این، کاربران می توانند با انتخاب یک گزینه از چاپ صفحات خالی چشم پوشی نمایند و در نتیجه در مصرف تونر صرفه جویی کرده و هزینه های خود را کاهش دهند. بر اساس یک آزمایش داخلی سامسونگ، پرینترهای چندکاره سامسونگ دارای «حالت اکو» نسبت به پرینترهای چندکاره فاقد حالت اکو از کارایی بهتری برخوردارند: قابلیت Easy Eco Driver به کاربران امکان می دهد پیش نمایش یک سند را پیش از چاپ مشاهده نموده و در نتیجه از چاپ بی مورد صفحات اضافه یا نامناسب خودداری نمایند. حین پیش نمایش یک سند، کاربران می توانند به راحتی با حذف برخی نوشته ها و تصاویر قالب چاپ دلخواه خود را ایجاد نمایند. کاربران می توانند چیدمان کارهای چاپی را نیز بدون اینکه چیدمان سند اصلی تغییر یابد، به دلخواه تنظیم نمایند، به عنوان مثال از چاپ یک صفحه به چاپ دو صفحه در هر صفحه چاپی تغییر دهند.
پانل کنترل ال سی دی که بزرگتر از پانل همه مدل های مشابه می باشد

پانل کنترل ال سی دی که بزرگتر از پانل همه مدل های مشابه می باشد

پانل کنترل ال سی دی رنگی پرینترهای چندکاره MultiXpress C9352NA با ابعاد 8.9 اینچی یکی از بزرگترین پانل ها در بین پرینترهای چندکاره از این دست می باشد. پانل کنترل دارای یک انحنای زیبا جهت مشاهده راحت وضعیت کار فعلی است که حین عملیات و کار با منوهای تنظیمات سهولت زیادی برای کاربر به همراه می آورد. علاوه بر این، نشانگرهای ال ای دی از قبیل هشدارهای کمبود کاغذ یا یک نشانگر آماده کار به کاربران کمک می کنند در اسرع وقت از وضعیت دستگاه مطلع گردند.
XOA (پلتفرم معماری باز)

XOA (پلتفرم معماری باز)

«پلتفرم معماری باز» (XOA) منحصر به فرد سامسونگ این امکان را برای شما فراهم می سازد تا دستگاه چندکاره خود را به راحتی به برنامه های تجاری مرتبط سازید. بر اساس استانداردهای باز، XOA به تهیه کنندگان راهکارهای چاپ اجازه می دهد برنامه های تعبیه شونده ای ایجاد نمایند که استفاده از قابلیت های دستگاه را برای بهبود فرآیندهای کسب و کار بهبود ببخشد.
چاپ از تلفن همراه*

چاپ از تلفن همراه* *

کاربران تلفن همراه می توانند فایل ها را به طور بیسیم از یک دستگاه تلفن همراه سامسونگ چاپ یا اسکن کرده یا انتقال دهند. کارمندان می توانند افزایش بهره وری را بعینه احساس نمایند زیرا قادر خواهند بود بدون نیاز به نصب درایورهای پرینتر از قابلیت های چاپ مطمئن استفاده نمایند. *توجه: استفاده از نقطه دسترسی (AP) بیسیم ضروری می باشد.

پشتیبانی راهکارهای هوشمند سامسونگ

پشتیبانی راهکارهای هوشمند سامسونگ

سامسونگ راهکارهای مختلفی از قبیل «مدیریت دستگاه»، «راهکارهای اسناد»، «راهکارهای امنیتی» و همینطور «راهکارهای تلفن همراه» ارائه می نماید تا تمامی نیازهای دفاتر کسب و کار مدرن را برآورده سازد.