مشخصات کلی پرینتر سامسونگ 3400

تاریخ خبر: 1393/6/31

مشخصات کلی پرینتر سامسونگ 3400

پرینتر چند کاره سامسونگ مدل Multifunction SCX-3400 با قابلیت کپی ، اسکن ، فکس و همچنین کیفیت چاپ 1200 dpi و دیگر امکانات کاربردی که توسط شرکت سامسونگ تولید شده خدمتتان معرفی می گردد

دکمه را فشار دهید. در هزینه های چاپ صرفه جویی کنید.

دکمه را فشار دهید. در هزینه های چاپ صرفه جویی کنید.
امور چاپ خود را با دکمه Eco ( صرفه جویی ) سامسونگ در یک مرحله ساده بهینه سازی کنید. برای کاستن از هزینه های چاپ می توانید خیلی سریع به حالت ECO رفته و در مصرف تونر، کاغذ و انرژی صرفه جویی کنید. با این قابلیت مفید دیگر لازم نیست وقت خود را برای عوض کردن تنظیمات و یا تغییر دادن اسناد هدر دهید چون قابلیت تک لمسی تنها عملکردی است که برای پیکربندی چاپگر و دست یافتن به اقتصادی ترین نتایج به آن نیاز دارید.

بهینه سازی چاپ با Easy Eco Driver

بهینه سازی چاپ با Easy Eco Driver
با بهره مندی از نرم افزار Easy-Eco Driver سامسونگ می توانید از بهینه بودن نتایج به لحاظ اقتصادی در هر نوبت چاپ حداکثر استفاده را ببرید. با این نرم افزار مفید می توانید اسناد و متون خود را پیش از چاپ دقیقاً پیش نمایش داده و کیفیت، رنگ و سایر تنظیمات را برای تامین نیازهای دقیق و بر اساس بودجه خود تغییر دهید، همچنین می توانید قسمت های غیرضروری متون، تصاویر و سایر بخش ها را حذف کنید. شما حتی می توانید صرفه جویی های انجام شده شامل کاغذ، تونر، انرژی و هزینه کلی را تحت نظارت داشته باشید. با صفحات چاپی باطله خداحافظی کرده و شیوه اقتصادی تر و پر راندمان تر چاپ را تجربه کنید.

مدیریت آسان و موثر چاپگر سامسونگ

مدیریت آسان و موثر چاپگر سامسونگ
مدیریت آسان امور چاپ را با مدیر آسان چاپ - Easy Printer Manager تجربه کنید. این نرم افزار EPM یکپارچه به شما اجازه می دهد تا دستگاه را خیلی سریع راه اندازی نموده و وضعیت دستگاه را تنها با این نرم افزار سهل الاستفاده تحت نظارت داشته باشید. دیگر لازم نیست نگران تمام شدن ناگهانی تونر باشید چون که امکان سفارش دادن تونر، کشف و شناسایی دستگاه، لینک شدن با برنامه ها و سایر عملکردها از طریق مدیر آسان چاپ - Easy Printer Manager براحتی در دسترس می باشند.

انجام کارهای بیشتر با سرعت بالای چاپ سامسونگ

انجام کارهای بیشتر با سرعت بالای چاپ سامسونگ
به سرعت های پایین چاپ راضی نشوید! با سرعت بالای چاپ 20 برگ در دقیقه سامسونگ می توانید زمان های تلف شده انتظار در کنار چاپگر را به حداقل کاهش دهید. کارایی بهبود یافته چاپگر روال های کاری شما را ساده و موثر خواهد ساخت و کارکنان و شرکت می توانند از تمام ظرفیت خود بهره برداری کنند.

از صفحه نمایشگر تا چاپ ، فقط یک دکمه فاصله است !!!

از صفحه نمایشگر تا چاپ ، فقط یک دکمه فاصله است !!!
دکمه چاپ از روی صفحه نمایش (پرینت اسکرین) SCX-3400 - که برای راحتی روی صفحه کنترل چاپگر واقع شده است – به شما اجازه می دهد تا هرچه روی صفحه کامپیوتر هست، حتی اگر پشت میزتان نباشید چاپ کند. فقط کافی است یک دکمه را فشار دهید. فقط با یک کلیک و بدون نیاز به کارهای اضافی مانند ویرایش کردن یا بریدن تصاویر و مطالب ناخواسته از صفحات وب و یا اسناد خود چاپ بگیرید. اگر فقط یک صفحه ر ا می خواهید، دقیقاً همان را بدست خواهید آورد. فقط با فشار دادن یک دکمه می توانید محتویات صفحه را دقیقاً مانند آنچه که روی نمایشگر مشاهده می شود، چاپ کنید. اگر دکمه را برای بیش از دو ثانیه نگه دارید، SCX-3400 آخرین چیزی که در نمایشگر خود فعال کرده بودید را چاپ خواهد کرد. حالا می توانید هر چیزی را در هر زمان چاپ کنید.

کیفیت بالای کارهای چاپی

کیفیت بالای کارهای چاپی
اگر می خواهید نتیجه چاپ تان تاثیرگذار باشد، هیچ چیز مثل دقت و وضوح 1200x1200dpi چاپگر لیزری SCX-3400 سامسونگ نمی تواند حرفه ای بودن شما را نشان دهد. کارهای چاپی مهم مانند گزارش ها و ارائه های کاری با چاپ وضوح بالا و کیفیت عالی این چاپگر بسیار واضح، دقیق و تاثیرگذار خواهند بود. با چاپ وضوح بالا می توانید از تمام فرصت های موجود برای تاثیرگذار ساختن شرکت و مجموعه خود استفاده کنید.

با قابلیتهای ویژه این دستگاه 3 کاره به کار خود انسجام ببخشید

با قابلیتهای ویژه این دستگاه 3 کاره به کار خود انسجام ببخشید
چاپگر 3 کاره SCX-3400 سامسونگ روال های کاری را انسجام بخشیده و راندمان عملیات چاپ در اداره و دفتر کار شما را تا حد امکان افزایش می دهد. SCX-3400 دارای توانایی چاپ، کپی و اسکن کردن بوده و انعطاف کاری لازم را به شما می دهد تا با موانع کمتری روبرو شوید. مجموعه قابلیت های نوآورانه مانند کپی برداری از کارت شناسایی، کپی چندتایی، اسکن به ایمیل و قابلیت بسیار مفید فکس از طریق کامپیوتر این چاپگر تمام امکانات لازم برای کار و تلاش در شرکت ها و کسب و کارهای مدرن امروزی را در اختیار شما قرار می دهد.

کارایی بالا با طراحی کوچک و پیشرفته

کارایی بالا با طراحی کوچک و پیشرفته
در حالی که شاهد افزایش تقاضا برای مدرن سازی فضاهای کاری هستیم، چاپگر لیزری SCX-3400 سامسونگ می تواند انتخابی عالی باشد. این چاپگر چند کاره جمع و جور بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند، خدمات چاپ را با کیفیت برتر به شما عرضه می نماید. این چاپگر برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک تا متوسط و دفاتر خانگی ایده آل است. از آنجاییکه طراحی این چاپگر مدرن و جمع و جور است، قابلیت حمل آن نیز بهبود می باید. با چاپگر لیزری SCX-3400 سامسونگ و طراحی جمع و جور و مدرن آن در فضا صرفه جویی نموده و از مشکلات بکاهید.