پرینتر سامسونگ 3405 وایرلس

تاریخ خبر: 1393/7/11

پرینتر سامسونگ 3405 وایرلس

پرینتر چهارکاره لیزری سیاه سفید سامسونگ مدل 3405HW وایرلس که امکان پرینت و به اشتراک گذاری بدون سیم در این چاپگر سامسونگ وجود دارد 

دکمه را فشار دهید. در هزینه های چاپ صرفه جویی کنید.

دکمه را فشار دهید. در هزینه های چاپ صرفه جویی کنید.
امور چاپ خود را با دکمه اکو (صرفه جویی) تک-لمسی سامسونگ در یک مرحله ساده بهینه سازی کنید. برای کاستن از هزینه های چاپ می توانید به سرعت به «حالت اکو» جابجا شوید و در مصرف تونر، کاغذ و انرژی صرفه جویی کنید. با این قابلیت مفید دیگر لازم نیست وقت خود را برای تغییر تنظیمات و یا ویرایش اسناد هدر دهید چون قابلیت تک لمسی تنها عملکردی است که برای پیکربندی پرینتر و دست یافتن به اقتصادی ترین نتایج به آن نیاز دارید.

بهینه سازی چاپ با نرم افزار Easy-Eco Driver

بهینه سازی چاپ با نرم افزار Easy-Eco Driver
با بهره مندی از نرم افزار Easy-Eco Driver سامسونگ می توانید از بهینه بودن نتایج به لحاظ اقتصادی در هر نوبت چاپ حداکثر استفاده را ببرید. با کمک این نرم افزار مفید می توانید اسناد و متون خود را پیش از چاپ دقیقاً پیش نمایش داده و کیفیت، رنگ و سایر تنظیمات را برای تامین نیازهای دقیق و بر اساس بودجه خود تغییر دهید، همچنین می توانید قسمت های غیرضروری متون، تصاویر و سایر بخش ها را حذف کنید. حتی می توانید صرفه جویی های قابل انجام در مواردی نظیر کاغذ، تونر، انرژی و هزینه کلی را تحت نظارت داشته باشید. با صفحات چاپی باطله خداحافظی کرده و شیوه اقتصادی تر و با بازدهی بیشتر چاپ را تجربه کنید

مدیریت آسان و موثر پرینتر سامسونگ

مدیریت آسان و موثر پرینتر سامسونگ
مدیریت پرینتر هرگز تا به این اندازه راحت نبوده است. با برنامه Easy Printer Manager سامسونگ که به همراه پرینتر ارائه می گردد، این امکان را در اختیار خواهید داشت تا وضعیت پرینتر را از راه دور مدیریت کنید و نحوه استفاده از پرینتر را کنترل نمایید که مواردی از عیب یابی و تحت نظر گرفتن مقادیر تونر گرفته تا سفارش آنلاین مواد مصرفی را شامل می گردند. دیگر نیازی نیست نگران تمام شدن ناگهانی تونر باشید - تنها یک برنامه ساده و قدرتمند تمام آن چیزی است که برای مدیریت ساده و کارآمد یک فرآیند چاپ از پشت میز خود نیاز دارید.

قدرت چاپ آسان از تلفن همراه را لمس کنید

قدرت چاپ آسان از تلفن همراه را لمس کنید
با کمک برنامه MobilePrint سامسونگ که برای هر دو نوع سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس می باشد، برگی دیگر از قابلیت های تلفن همراه خود را ورق بزنید. با این برنامه می توانید پرینتر خود را به سرعت به طیف گسترده ای از گوشی های هوشمند، تبلت های موبایل و دستگاه های مشابه متصل نمایید. همچنین می توانید با استفاده از اسکنر پرینتر چندکاره، تصاویر را به دستگاه موبایل خود نیز اسکن نمایید. قابلیت MobilePrint اتصالات بیسیم را به سرعت و به سادگی برقرار می سازند، بدون اینکه نیازی به تنظیم پیکربندی های شبکه جدید یا نصب درایورهای جدید داشته باشید، در نتیجه می توانید از قابلیت اتصال هوشمند برای یک محیط کاری هوشمندتر استفاده کنید.

با قابلیت اتصال امن و تک-لمسی بیسیم ما نصب و راه اندازی مثل آب خوردن انجام می شود.

با قابلیت اتصال امن و تک-لمسی بیسیم ما نصب و راه اندازی مثل آب خوردن انجام می شود.
تنظیمات Wi-Fi تک لمسی SCX-3405FW اتصال سریع و آسان شما را امکان پذیر می سازند. کافی است دکمه WPS (تنظیم WiFi محافظت شده) را در بخش نقطه دسترسی (روتر) دستگاه انتخاب کنید، سپس دکمه WPS بر روی پرینتر را فشار دهید تا کارها به همین راحتی انجام شود. به طور معمول، لازم است زمان ناچیزی را صرف ایجاد یک نام شبکه بیسیم و سپس وارد کردن دستی یک کلید امنیتی یا رمز عبور بر روی تمامی دستگاه های بیسیم نمایید. اما تنظیمات Wi-Fi تک لمسی فوق راحت این پرینتر به طور خودکار شبکه بیسیم شما را پیکربندی کرده - و محافظت می نماید.

با قابلیت «پرینت سریع» (Fast Print) سامسونگ بازده بیشتر را تجربه کنید

با قابلیت «پرینت سریع» (Fast Print) سامسونگ بازده بیشتر را تجربه کنید
نیازی نیست خود را با سرعت پایین چاپ وفق دهید. با سرعت بالاتر پرینترهای سامسونگ که تا 20 صفحه در دقیقه را چاپ می‌کنند، می‌توانید مدت زمانی که در اطراف پرینتر در انتظار چاپ کار خود هدر می‌دهید را به حداقل برسانید. کارآیی بهبود یافته این پرینتر کارها را به سرعت و بدون وقفه ایجاد می‌کند و این امکان را برای کارمندان و شرکت‌ها فراهم می‌سازد انرژی و وقت خود به طور کامل بر روی کار اصلی خود معطوف نمایند.

با عملکرد چهار منظوره این پرینتر محیط کاری خود را خلوت کنید

با عملکرد چهار منظوره این پرینتر محیط کاری خود را خلوت کنید
به لطف عملکرد 4-در-1 پرینتر SCX-3405FW سامسونگ فرآیند چاپ شما به راحتی و به سادگی انجام می شود و این اطمینان حاصل می گردد که فرآیند چاپ کاری در نهایت کارآمدی انجام می گیرد. با برخورداری از عملکردهای چاپ، کپی، اسکن و فکس پرینتر SCX-3405FW در واقع دستگاهی همه کاره است و انعطاف کاری لازم را به شما می دهد تا محدودیت های کمتری را تجربه کنید. مجموعه قابلیت های نوآورانه مانند کپی برداری از کارت شناسایی، کپی چندتایی، اسکن به ایمیل و قابلیت بسیار مفید فکس از طریق کامپیوتر این پرینتر تمام امکانات لازم برای کار و تلاش در شرکت ها و کسب و کارهای مدرن امروزی را در اختیار شما قرار می دهد.

کارایی بهتر با طراحی جمع و جور

کارایی بهتر با طراحی جمع و جور
در حالی که شاهد افزایش تقاضا برای کارایی بیشتر فضای مورد نیاز برای تجهیزات دفاتر کاری هستیم، پرینتر لیزری SCX-3405FW سامسونگ می تواند انتخابی عالی باشد. این پرینتر چندکاره استانداردهای لازم برای خدمات چاپ ممتاز را فراهم می سازد بدون اینکه بی دلیل اندازه دستگاه افزایش داده شود. این پرینتر برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک تا متوسط و دفاتر دولتی ایده آل است. از آنجاییکه طراحی این پرینتر مدرن و جمع و جور است، حمل آن نیز براحتی میسر می گردد. بنابراین، با انتخاب پرینتر لیزری SCX-3405FW سامسونگ و به لطف طراحی جمع و جور و مدرن آن در فضا صرفه جویی نموده و از مشکلات بکاهید.

با طراحی ضد گرد و غبار از کار چاپی خود محافظت کنید

با طراحی ضد گرد و غبار از کار چاپی خود محافظت کنید
با تکیه بر یک طراحی ضد گرد و غبار کاملاً مطمئن می توانید از پرینتر و کارهای چاپی خود محافظت نمایید. طراحی ابتکاری این دستگاه آن را به یک کاور ضد گرد و غبار مجهز کرده است. این کاور با جلوگیری از آلودگی با گرد و خاک نه تنها این اطمینان را ایجاد می کند که کاغذها قبل از چاپ در مقابل گرد و خاک محافظت خواهند شد، بلکه از وارد آمدن صدمه به قطعات داخلی دستگاه نیز ممانعت به عمل می آورد. طراحی هوشمندانه این دستگاه ضمن ارائه خدمات چاپ مطمئن و حرفه ای طول عمر بالاتر دستگاه را نیز تضمین می کند.