ریست پرینتر سامسونگ

تاریخ خبر: 1393/12/4

ریست پرینتر سامسونگ

شرکت پرینتر کاران در این بخش شمارا با نحوه ریست کردن پرینتر های سامسونگ آشنا خواهد کرد و اینکه چه سوالاتی در مورد پرینتر های سامسونگ برای شما عزیزان به وجود می آید.

قبل از هر چیزی لازم به ذکر است که کلمه ریست در این مورد اشتباه است زیرا پرینتر ها ریست نمی شوند بلکه نرم افزاری روی فریمور ( Firmware ) دستگاه ریخته خواهد شد که باعث فیکس شدن کانتر دستگاه خواهد شد 

چرا باید پرینتر سامسونگ را ریست کرد؟

این سوالی است که ممکن است برای خیلی از مصرف کننده ها بوجود آید.

زمانی که شما یک پرینتر سامسونگ خریداری می کنید و بعد از به اتمام رسیدن کارتریج شما از کارتریج جدید استفاده کنید البته کارتریج فابریک یا همان اوریجینال ، دیگر نیازی به ریست کردن چاپگر خود نخواهید داشت.

اما با توجه به قیمت بالای کارتریج فابریک و همچنین تشخیص سخت کارتریج اوریجینال از غیر اوریجینال بنا براین کلیه کاربران به سمت کارتریج طرح یا شارژ کردن کارتریج خود خواهند رفت.

شرکت سامسونگ برای جلوگیری از مصرف کارتریج طرح و همچنین شارژ کارتریج این سیستم را روی پرینتر های خود قرار داده که کاربران به اجبار سراغ کارتریج غیر اورجینال نرفته و فقط از کارتریج فابریک استفاده کنند.

ریست کردن باعث آسیب رساندن به پرینتر خواهد شد یا خیر؟

این عمل اگر توسط افراد غیر متخصص انجام شود باعث از کار افتادن دستگاه خواهد شد که حتی با کارتریج اورجینال هم دیگر کار نخواهد کرد و اگر توسط متخصصان این امر و با مشاوره تکنسین های شرکت پرینتر کاران انجام شود بعد از انجام کار دیگر آسیبی به دستگاه نخواهد رسید و در آینده نیز این کار مانع کارکردن پرینتر نخواهد شد.

هزینه ریست کردن پرینتر چقدر خواهد شد؟

در مورد هزینه باید گفت که هزینه مشخصی وجود نخواهد داشت چو با توجه به نوع چاپگر و همچنین ورژن آن این مبلغ متغیر خواهد بود شما می توانید با تماس با قسمت فنی و معرفی مدل دستگاه خود از هزینه ریست پرینتر خود آگاه شده و چنانچه تصمیم به انجام این کار گرفتین متخصصان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

نرم افزار ریست پرینتر های سامسونگ وجود دارد یا خیر ؟

نرم افزار خاصی جهت ریست چاپگر های سامسونگ وجود ندارد بلکه برای هر پرینتر برنامه ای ساخته خواهد شد که کانتر پرینتر را فیکس کرده و پرینتر آماده کار خواهد شد جهت استفاده از کارتریج طرح یا شارژ شده

1 0
ح   1394/10/2 17:23:32

عالی