پرینتر لیزر رنگی سامسونگ 670

تاریخ خبر: 1394/1/1

پرینتر لیزر رنگی سامسونگ 670

قوی ترین لیزر رنگی سامسونگ 

دارای سرعتی بالا و ظرفیت سینی کاغذ بالا پرینتر سی ال پی 670 ان دی سامسونگ.

پرینتر تک کاره لیزر رنگی

پرینتری با قابلت چاپ دورو اتوماتیک و پورت شبکه

  • بهره وری بیشتر، چاپ های رنگی بهتر

ارتباط با همکاران

ارتباط با همکاران
همه در دفتر شما می توانند از طریق شبکه بهم مرتبط باشند تا کارها بنحو احسن انجام شود. همه شما می توانید از یک چاپگر بطور اشتراکی استفاده کنید و دیگر لازم نیست وقت زیادی برای سرویس کردن چند دستگاه صرف نمایید. این چاپگر را می توانید از طریق رابط اترنت آن به شبکه وصل کرده و بهره وری خود را افزایش دهید. مهارتهای ارتباطی خود را با چاپگر لیزری CLP-670ND بهبود ببخشید و از تمام امکانات ارتباطی بهره ببرید.

چاپ سریع از همان اولین برگ

چاپ سریع از همان اولین برگ
دیگر لازم نیست مدتهای طولانی کنار چاپگر منتظر اتمام کار چاپ خود شوید. سرعت چاپ اولین برگ چاپگر CLP-670ND در جهان بی نظیر است و اولین چاپ با کیفیت عالی خود را طی 13 ثانیه تحویل خواهید گرفت. با سرعتی بالای چاپ 24 برگ در دقیقه و دقت و وضوح چاپ حرفه ای این دستگاه، کیفیتی مشابه چاپخانه در دفتر کار خود خواهید داشت. می دانید چه مشکلی بوجود می آید؟ باید فکری به حال تمام وقتهای اضافه ای که بدین ترتیب برای تان ایجاد می شود بکنید.
چاپگری که شما را منتظر نمی گذارد

چاپگری که شما را منتظر نمی گذارد

چاپگر CLP-670ND بهره وری شما را با سرعت چاپ 24 برگ در دقیقه افزایش می دهد. زمان تحویل اولین برگ چاپ شده تنها 13 ثانیه است، در نتیجه وقت بیشتری برای پرداختن به کارهای خود خواهید داشت و دیگر نباید خیلی منتظر چاپ شدن اسناد و متون خود بمانید. حالا به آن توانایی چاپ 80,000 برگ در ماه را اضافه کنید تا متوجه شوید که CLP-670ND حقیقتاً پاسخگوی هر نیازی است.

از کاغذ گذاشتن خسته شده اید؟

از کاغذ گذاشتن خسته شده اید؟
هنگامی که اسناد و متون شما در حال چاپ هستند به کارهای دیگر برسید: CLP-670ND می تواند بدون اتکا به شما برای قرار دادن دوباره کاغذ بزرگترین کارهای چاپ را انجام دهد. حتی می توانید مخزن استاندارد 350 برگی را به یک مخزن اختیاری 500 برگی ارتقا دهید تا ظرفیت دستگاه بیشتر بشود، بدین ترتیب هیچ مشکلی در کارهای چاپ بزرگ نخواهید داشت. گاهی اوقات بزرگتر واقعاً بهتر است.
رنگهایی رنگی تر.

رنگهایی رنگی تر.

دقت رنگها و توانایی ارائه آسان کیفیت عالی 9600x600dpi در چاپگر CLP-670ND فوق العاده است، این چاپگر در هر زمان که لازم بود بهترین کیفیت چاپ رنگی را به شما عرضه می کند. و با مدیر آسان رنگ این چاپگر و سنسور CTD بهبود یافته (سنسور تونر رنگی) می توانید مطمئن باشید که چاپ های شما همیشه واضح، حرفه ای و دقیق هستند چون که کنترل رنگها در اختیار شماست – و می توانید تعادل رنگها، روشنایی، کنتراست و اشباع رنگهای هر تصویری را که روی نمایشگر مشاهده می کنید تنظیم نمایید.
 
وضعیت نما

وضعیت نما

وضعیت کار خود را در هر زمان روی صفحه طرح LED چاپگر CLP-670ND مشاهده خواهید کرد. این چاپگر با دارا بودن 11 نشانگر وضعیت کار، شامل نشانگرهای خطا و هشدار همیشه شما را در جریان کار قرار می دهد.
حالت صرفه جویی تونر

حالت صرفه جویی تونر

در حالت صرفه جویی تونر می توانید بدون افت کیفیت صفحات خود را با تونر کمتری چاپ کنید، بدین ترتیب عمر کارتریج تونر شما در مقایسه با حالت عادی تا 30% افزایش خواهد یافت.
پردازنده سریع

پردازنده سریع

CLP-670ND مجهز به یک پردازنده قوی 360 مگاهرتزی است و می تواند زمانهای انتظار معمول در چاپ تحت شبکه را با قدرت بالای پردازنده و قابلیت چاپ سرعتی خود کاهش دهد. 

 
مدیر آسان رنگها

مدیر آسان رنگها

با مدیر آسان رنگ این چاپگر، آنچه را که می بینید واقعاً تحویل خواهید گرفت. این سیستم به شما اجازه می دهد تعادل رنگها، روشنایی، کنتراست و اشباع رنگ هر تصویری را که روی نمایشگر می بینید تنظیم کنید، قابلیتی که علی الخصوص هنگام کار تحت الزامات و معیارهای خاص برندها ارزش خود را نشان می دهد.
کالیبراسیون در زمان واقعی

کالیبراسیون در زمان واقعی

مهم نیست چند بار از چاپگر خود استفاده می کنید، کیفیت رنگ خروجی این دستگاه همیشه عالی است و رنگهای شما را بطور خودکار کالیبره و تنظیم می کند تا لازم نباشد ذهن خود را مشغول این مسئله کنید. مگر اینکه سند یا متن آنقدر مهم باشد که بخواهید اینکار را انجام دهید، در آنصورت می توانید کیفیت رنگها را دستی تنظیم نمایید.
SyncThru™ Admin 5

SyncThru™ Admin 5

همه کارها را می توانید خودتان انجام دهید. با SyncThru™ Admin 5 می توانید به آسانی کلیه تجهیزات چاپ دیجیتال تحت شبکه خود را در یک محیط بسیار قابل دسترس نصب، مدیریت و کنترل کنید. همچنین می توانید داده ها را با جزییات بیشتری تحلیل کرده و گزارشهایی دریافت کنید که خواندن آنها بسیار ساده است.
تشخیص خودکار رنگ

تشخیص خودکار رنگ

دیگر لازم نیست گزینه های رنگی یا تک رنگ را دستی انتخاب کنید. CLP-670ND بطور خودکار رنگ تصاویر را تشخیص می دهد و بر اساس آن چاپ خواهد کرد. لذا چاپ رنگی فقط زمانی انجام خواهد شد که لازم باشد و در وقت و هزینه صرفه جویی خواهید کرد.
حافظه قابل گسترش

حافظه قابل گسترش

CLP-670ND یک حافظه داخلی دارد و می تواند تمام بار کاری شما را بدون مشکل پاسخگو باشد. با 256 مگابایت RAM نصب شده استاندارد می توانید از پردازش سریع کارها لذت ببرید و در صورت نیاز آنرا به 512 مگابایت افزایش دهید تا بزرگترین کارها هم به آسانی انجام شوند.
سرویس اینترنتی ™SyncThru

سرویس اینترنتی ™SyncThru

از اینکه مجبور باشید برای کار با چاپگر خود نرم افزار نصب کنید خسته شده اید؟ حالا می توانید فقط با یک مرورگر وب و سرویس اینترنتی بسیار خلاق ™SyncThru تنظیمات چاپگر را تغییر دهید، ثابت افزار آنرا ارتقا داده و وضعیت چاپگر را کنترل کنید.