جدیدترین اسکنر فیدر ایویژن مدل Avision AD125

تاریخ خبر: 1395/1/23

جدیدترین اسکنر فیدر ایویژن مدل Avision AD125

این مدل اسکنر که به صورت فیدر و تغذیه خودکار اسناد می باشد از محصولات جدید شرکت ای ویژن بوده و به تازگی در نمایندگی های فروش این شرکت به چشم می خورد.

تصویر برداری پیشرفته

با وجود اندازه کوچک و بدنه جمع و جور Avision AD125 آماده برای اسکن تمام رنگی در سایز A4 وبه صورت دورو می باشد. سرعت اسکن تا 25ppm و 50ipm در 200 نقطه در اینچ.

ظرفیت ورودی کاغذ در این اسکنر 50 برگ بوده که به سیستم ccd برای اسکن کارآمد مجهز شده است.

اسکن آسان با فشار یک دکمه

با نرم افزار توسعه یافته ای که در این اسکنر قرار دارد می توانید با فشار دادن دکمه اسکن تصایر اسکن شده را به هر مقصدی که مایلید اتقال دهید از جمله پست الکترونیک ( ایمیل ) ، چاپگر ، نرم افزار جهت ویرایش تصاویر و ابر مانند گوگل درایو و ماکروسافت شیرپوینت.

اسکن قابل اعتماد

اسکنر ایویژن 125 با فیدر 50 برگی امکان اسکن روزانه 4000 برگ را برای شما فراهم خواهد کرد.

اندازه کوچک و جمع وجور

ابعادی که برای avision ad125 در نظر گرفته شده سبب صرفه جویی در فضا شده که همچنین امکان بستن ورودی و خروجی کاغذ در این مدل وجود دارد تا در صورت عدم نیاز به اسکنر فضایی اشغال نشود.

دارای فناوری زیست محیطی LED

عملکرد فوق العاده و تکنولوژی این دستگاه مخاطبان زیست محیطی را نیز جذب کرده و تکنولوژی LED بدون معطلی زمان جهت گرم شدن سبب اسکن سریع در اولین دستور شده و انرژی کمتری مصرف می کند.

کیفیت اسکن ایده آل

ایویژن ای دی 125 با رزولوشن اپتیکال 600 dpi تصاویر را به خوبی اسکن خواهد کرد و همچنین با پردازش نقطه تصویر شما می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که اسناد در بالاترین کیفیت ثبت و اسکن شده باشد.

آنچه با Avision AD 125 همراه است

درایور TWAIN و ISIS و مجموعه ای از برنامه و نرم افزارهای قدرتمند که شامل مدیریت دکمه AvScan 5.0 و Button Manager و ScanSoft PaperPort SE14 که همراه با دستگاه ارائه می شود و به کمک آنها می توانید کیفت بهتری داشته و در کار خود تاثیر گذار باشید.